Dr House
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6. ??

ocenił(a) serial na 10

Będzie jeszcze sezon 6? bo jestem strasznie ciekawa...i mam nadzieję, ze nie zakończy się na 5 bo chyba bede musiała zacząć oglądać od nowa wszystkie serie ;pp

ocenił(a) serial na 10
Olgus

Produkcja jest zaplanowana na 8 sezonów, Hugh Laurie ma kontrakt do 2012 roku podpisany, więc nic się nie martw :)

ocenił(a) serial na 10
Olgus

Fajnie, że ma być 8 sezonów, ale póki co poziom sezonu spada.

JARA

co to znaczy, że poziom spada? że nie spełnia Twoich oczekiwań? powiedz coś więcej... wkurzają mnie takie niedopowiedzenia...

serial na pewno sie zmienia (nowe postaci, ewolucja bohaterów etc.), ale musi sie zmieniać, by nie popaść w tasiemcowatość, mimo to cały czas producenci starają się utrzymywać wysoki poziom - wciąż mamy ciekawe zagadki medyczne, nadal mamy błyskotliwe dialogi, mamy też sceny refleksyjne i momenty zabawne - wszystko na miejscu i we właściwych proporcjach (moim skromnym zdaniem)

pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
riven

Popieram riven! To, że serial ewoluuje, nie znaczy, że powszednieje lub marnieje :)

ocenił(a) serial na 10
agatorrr

Ma zawitać kostucha i zabrać jednego z głownych bohaterów serialu. Szkoda tylko że takie poslizgi są w emitowaniu kolejnych epizodów.

ocenił(a) serial na 10
Olgus

właśnie! czy teraz ma być jakaś przerwa zanim dadzą 19 odcinek?
Hmmm... pewnie zniknie trzynastka...

ocenił(a) serial na 10
gabi1810

Czy tak trudno zajrzeć do zakładki odcinki?
odcinek 19 - 30 marca 2009 "Locked In"
odcinek 20 - 6 kwietnia 2009 "Simple Explanation"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones