Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 8 Dr House sezon 8, odcinek 7
odcinek Dr House (2004-2012)

Zmarła i pogrzebana

Dead & Buried 44m
8,5 2 279
ocen
8,5 10 1 2279
Dr House
powrót do forum s8e7

dobry odcinek najlepszy tej seri
a jak wy oceniacie ten odcinek
ps jest juz na exste

użytkownik usunięty
znajocywszysko12

Odcinek muszę powiedzieć że nawet dobry w sumie daje radę oceniam go na 7/10 kolejny już a tydzień fajnie .

ocenił(a) serial na 10

odcinek był na dobry poziomie

ocenił(a) serial na 10
znajocywszysko12

naprawdę ciekawy :) chociaż w pewnym momencie myślałam, że żywe dziecko będzie miało tą samą chorobę co martwe, ale jednak zaskoczyli mnie ;d

ocenił(a) serial na 10
laurrier

Czy tylko mnie denerwuje ta mała azjatka, która wygląda jak by miała kask na głowie, i mówi gorzej od 8 letniej dziewczynki?

ocenił(a) serial na 8
flavioramos

Już kilka tematów powstało o tym , ale widzę starasz się kolejne dwa zamienić na rozmowę o tym ...
Ja osobiście uważam , że jest dość ciekawą postacią , a argumenty które padają przeciwko niej są prawdę mówiąc lekko nietrafione . ( Wymowę ma akurat bardzo wyraźną więc nie wiem o co chodzi z uwagą o dziewczynce.)
A co do odcinka uważam że gorszy niż dwa ostanie.

ocenił(a) serial na 10
method_2

mnie ona tez niesamowicie irytuje i uważam, że jest zupełnie niepotrzebna, no ale cóż... a co do argumentów to masz rację method_2 cieżko podać jakiś konkretny argument, ale czasami już tak po prostu jest, że coś lubimy lub nie, bez żadnej konkretnej przyczyny ;p

ocenił(a) serial na 10
znajocywszysko12

Mam pewnien niedosyt po odcinku. Były momenty wesołe i smutne, ale czegoś brakowało. House zaimponował mi tym, że dzięki postawieniu diagnozy na chłopcu który umarł uratował drugie dziecko. Główna pacjetka zeszła na boczny tor.

ocenił(a) serial na 7
house90

na tyle na boczny, że nie zajazyłam co jej było ;)

ocenił(a) serial na 10
jabcia

Chase wyleczył ją poprzez hipnozę chyba :-)

ocenił(a) serial na 10
znajocywszysko12

Niezły, niezły, szczególnie jak na 8 sezon. Ale ciągle wkurza ta cholerna Azjatka.

ocenił(a) serial na 10
znajocywszysko12

Odcinek wg najlepszy z całego 8 sezonu. Ani minuty się nie nudziłem :) Świetne dialogi, wątek poboczny no i główny przypadek. Całokształ epizodu wyszedł świetnie. 8 seria trzyma poziom i to lepszy niż 7 seria. Oby tak dalej!

kamil_morawski1

Masz rację Kamilu, ten odcinek to "dawny" House.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones