Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 5 Dr House Sezon 5, Odcinek 20
Odcinek Dr House (2004-2012)

Proste wytłumaczenie

Simple Explanation 45m
9,1 2 475
ocen
9,1 10 1 2475
Dr House
powrót do forum s5e20

odcinek 5x20

ocenił(a) serial na 10

Ależ dopasowali te szare kolory do fabuły dzisiejszego odcinka.... No cóż - śmierć nie wymaga kolorów :(
Odcinek, mroczny, smutny i ... śmiertelny strasznie.
Nie zdradzam który lekarz umarł, bo popsuję Wam całą atrakcję oglądania.
Oczywiście House jak zawsze, nawet w obliczu śmierci - cyniczny i wredny. Ale mimo wszystko w trakcie pogrzebu poszedł myszkować w rzeczach zmarłego, więc chyba ma jakieś ludzkie uczucia..?

ocenił(a) serial na 9
agatorrr

A ktoś wie dlaczego Kutner się zastrzelił ?? Nie mam axn a Housa oglądam na tvp2 czyli 4 sezon dopiero

ocenił(a) serial na 8
martinn571

Świetny odcinek, zrobił na mnie duże wrażenie! Cieszę się,że nie zginął nikt ze "świętej trójcy". Ale mimo, że nie znam za bardzo Kutnera (jestem w trakcie oglądania 4 serii) to jego śmierć wywołała we mnie emocje, sposób przedstawienia sytuacji, reakcje bohaterów a w szczególności House'a, oraz kolory = COOL!!

ocenił(a) serial na 9
agatorrr

Aktor po prostu zrezygnował z gry w serialu, by zająć się polityką. Dostał propozycję z Białego Domu i zgodził się. Szkoda, to była moja ulubiona postać. Wprowadzała wiele świeżości. Do dzisiaj byłem wielkim fanem House'a.

użytkownik usunięty
Houx

Tak myślałem, że zrezygnował. Nawet jego twarzy nie pokazali. Widać, że twórcy serialu się na niego wkurzyli skoro usmiercili go w ten sposób. Samobójstwo? On? To się kupy nie trzyma. Pod koniec jak podawali nr dla samobójców myślałem, że może na serio się powiesił czy coś :]. Szkoda że koleś odszedł, serial duuużo straci. Lepiej by tego Tauba też wywalili i dołożyli jednego porządnego aktora, grającego ciekawą postać.

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem to że nikt się tego samobójstwa nie spodziwał to idealne zagranie - w końcu dla Housa większą tragedią jest to że nie dostrzegł że coś jest nie tak niż śmierć współpracownika. Z resztą to akurat bardzo dobry społecznie odcinek bo prawdą jest to co mówią że ludzie bardzo depresyjni nie zawsze wydają się tacy na pierwszy rzut oka i często w towarzystwie nikt nie dostrzega ich problemu. Nie zgadzami się natomiast z twoją oceną Tauba - to ciekawa postać i moim zdaniem bardzo dobrze zagrana zwłaszcza w ostatnim odcinku kiedy zachowywał się niemal jak House

Houx

źródło i potwierdzenie tej informacji: http://ausiellofiles.ew.com/2009/04/house-exclusive.html

agatorrr

Ja sobie niestety zaspojlerowałam, bo obejrzałam na youtubie zapowiedz odcinka i ktos pod spodem juz w komentarzu umiescil "WHY Kutner???"... Szybko odwrocilam wzrok od reszty komentarza ale i tak... Choć nawet przez mysl mi nie przeszlo ze to będzie w taki sposob... Chcialabym zeby jednak ujawnili jakies powody dlaczego to zrobil.COKOLWIEK.Miałam nadzieje że juz w tym odcinku House cos wygrzebie...

Sharis

I jeszcze jedna kwestia. Czy KTOKOLWIEK przejmował się tym co się działo z tym "oddanym sobie" małżeństwem??? Jak dla mnie to byl tylko przerywnik miedzy wzmiankami o Kutnerze. Jakby nie to ze mogla mnie ominąc jakas wymiana zdan na jego temat prowadzona przy pacjencie to bym przewijala fragmenty z tą parką. Z jednej strony- ktos kończy zycie, swiat i jego porzadek ciągle trwają, jednak z punktu widzenia widza tak mocny wątek jak samobójstwo wesołego jeszcze w poprzednim odcinku doktora wymiata wszystko inne z pola zainteresowania.

Sharis

Taub zamordował Kutnera lub w jakiś inny sposób był związany z jego śmiercią - tak to widzę... zbyt gładko poszlo twórcom serialu unicestwienie tej postaci - nie mogą tego tak zostawić bez echa

a sam odcinek niezły, chociaż w moim odczuciu bywały już lepsze...

riven

Hmmm szczerze mówiąc to inaczej sobie ten odcinek wyobrażałam.....mogło być lepiej...no zobaczymy jeszcze następny odcinek, ale i tak niestety uważam, że ten sezon to nie to samo. Uśmiercenie Kutnera...czy źle hmmm rozumiem, że on był w tej nowej trójce Housa, ale nigdy nie wydawało mi się, że wszyscy z Housem są z nim aż tak związani, jak to się okazało gdy go nie ma...rozumiem, że ludzie po śmierci kogoś doceniają idealizują...no mnie to tak nie przekonało i nie wzruszająco, ale zobaczymy.

Nie jest jeszcze najgorzej, bo jeżeli to zabójstwo to bardzo chętnie zobaczyłabym dochodzenie Housa...

riven

Jeśli Taub miał cos wspólnego ze smiercią Kutnera to moim zdaniem bylaby to zagrywka na miare "Mody na sukces" :/

ocenił(a) serial na 10
Sharis

Oh no!!! They killed Kutner!
You bastards!!!!!!!!!!! ;/

ocenił(a) serial na 8
riven

nie uwazam aby to taub byl odpowiedzialny za jego smierc lub przynajmniej
zwiazany ze sprawa. jesli uwazasz tak ze wzgledu na jego zachowanie to
pamietaj ze ludzie roznie reaguje na tego typu sytuacje. jedni sie zalamuja
i nie potrafia nic zrobic. inni jak house doszukuja sie w tym czegos
innego. a inni jak taub - odgradzaja sie od tragedii i w ten sposob reaguja
na to co sie stalo. moment na koncu gdy taub siedzi i placze jest tego
idealnym przykladem.

ocenił(a) serial na 10
agatorrr

dzis rutynowych badan doktora House'a nie bedzie. Bo mecz. Super :/

ocenił(a) serial na 9
lana_

a po świętach też mecz :/ i czekaj dwa tygodnie...

ocenił(a) serial na 8
martinn571

Niestety muszę Was zmartwić - zostały jeszcze 3 mecze UEFA (nie licząc tych dwóch dziś i za tydzień!!) co daje nam 6 odcinków House'a do tyłu :/ Specjalnie sprawdziłam i teraz olewam już TVP, nie będę tak długo czekać i oglądam sobie z napisami. Tak to jest liczyć na tvp!!

ocenił(a) serial na 8
snowboardzistka

jaka piosenka leci na końcu tego odcinka?

ocenił(a) serial na 8
bunitas

okay juz wiem :)
Pete Yorn - Lose You
może komuś się przyda.

ocenił(a) serial na 8
bunitas

Piosenka jest piękna!! ;]

krótki, krótki, krótki

ocenił(a) serial na 10
Aless

Świetny odcinek, ale i tak nic nie przebije epizodu z śmiercią Amber.

ocenił(a) serial na 7
2903

czy ja wiem myślę, że ten był o wiele fajniejszy. A jeśli chodzi o Taub'a to myślę, że on najbardziej cierpiał z powodu śmierci Kutnera. Szkoda bo to był mój ulubiony pomocnik Hous'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones