PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 478 039
ocen
8,2 10 1 478039
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

czyli ni mniej, ni więcej, czy istnieje możliwość, iż wróci stara obsada, która - chociażby w moim przypadku - sprawiła, że zainteresowałam się tym serialem, jak mało innym..?
to byłoby piękne. aczkolwiek jest mało prawdopodobne.
ale i tak chcę ich z powrotem ;].

ocenił(a) serial na 9
panna_niesmiala

///////////////Jeśli nie wróci, to załamka kompletna:/

ocenił(a) serial na 10
lorewer

Też chciałabym żeby wrócił stary zespół, nie lubię tych nowych. Głupio zrobili zmieniając zespół. Jeszcze bym to zrozumiała gdyby któryś z aktorów chciał odejść albo by go wyrzucili, ale nie, oni wszyscy nadal są w serialu. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią skoro strajk już się skończył.

ocenił(a) serial na 8
Benihime

a tak wogle to czemu stara grupa została wywalona??house ich wywalił???czemu??? bo chyba przegapiłam odcinek...;]

ocenił(a) serial na 5
Aleera_2

Foreman chiał odejść (nieoficjalny powód jest taki, że się bał stać taki jak House), Chase został zwolniony bo House uważał, że nadszedł czas na zmiany, a Cameron się zwolniła chyba ze względu na Chase'a. Jak coś pokręciłam to mnie poprawcie:P

panna_niesmiala

w którym sezonie następuje wymiana?

ocenił(a) serial na 5
cureaholic

to trochę mi jeszcze zostało, dziękuję :)

panna_niesmiala

Ja sądzę, że wrócą. W ogóle ta cała zamiana nie spotkała się z aprobatą fanów. A przypomniała mi się jeszcze rozmowa z Hugh'em Laurie, którą gdzieś w necie przeczytałam, kiedy na pytanie czy wątek House'a i Cameron jeszcze się rozwinie odpowiada, żę ma taką nadzieję, ale nic nie wiadomo, bo Jen ma narazie dużo pracy.

panna_niesmiala

Obejrzałam sobie ostatnio najnowszy odcinek, prosto z USA i byłam w ciężkim szoku nowym zespołem!! Skąd oni ich wzieli?? Jakim prawem?? To był dla mnie szok i nie przyjmuje tych zmian do wiadomości!! Czołówka ta sama, a aktorzy inni. Nie podoba mi się to. Jeśli ktoś będzie miał jakieś nowe wiadomości związane z powrotem starej ekipy to niech da znać!

ocenił(a) serial na 10
panna_niesmiala

A ja sie cieszę na ten powiew świeżości. Stara ekipa - wielki szacunek dla niej, ale szczerze na widok Cameron i jej nieustannych "rozterek" zaczynało mi się robić nie fajnie;P a teraz? kto widzial odcinki 4 serii to wie, ze Cameron zmienila sie nie do poznania nie tylko wizualnie ale rowniez wewnetrznie, mozna powiedz ze ta postac w końcu dojrzała. Na szczęście. Podoba mi się większa rola Wilsona. Wilson i House...tak oni zdecydowanie rządzą w 4 serii i to uważam za duży plus, cała ta przyjaźń jest na tyle pokręcona, że chętnie zobaczę jak daleko siegaja jej granice. Tymczasem....w poniedzialek na foxie pojawiły się juz nowe odcinki "Bones" <Kości> tylko czekać na napisy....:P

A House wraca 28.04...:):) nareeeeeeeeszcie

Pozdrawiam wszystkich fanów!I jak zwykle tłumaczy:P

panna_niesmiala

Mi na początku nowa ekipa zupełnie nie pasowała, ale po kilku odcinkach przyzwyczaiłam się, a nawet polubiłam większość z nich:) największą sympatią darzę Trzynastkę:) Ostatnio już nawet Bezwzględna Zdzira mi nie przeszkadza xD
Dalej jednak brakuje mi Chase'a...;(

aneczka_89

mam pytanie. Jestem na 2 odcinku 4 serii (obejrze go jutro pewnie) czy straej ekipy nie ma aż do końca sezonu 4???

NonaT

oj.., Starej* pomyłka. ;)

NonaT

pojawi się:)

aneczka_89

na stałe czy tak przelotnie? ;) przepraszam że męcze ale mnie to nurtuje tak :D

NonaT

cameron i chase bedą okazjonalnie pojawiać sie w odcinkach a foreman wroci na stale:)

aneczka_89

dziekuje :)

NonaT

jestem na razie przy powtorkach 2. sezony na AXN i mysl o zmianie grupy diagnostycznej mnie przeraza. jutro zaczne ogladac dalej i zobacze, co bedzie (i jak!:p)
podoba mi sie watek Cameron i Housa :D.
w 5. serii sie wszystko wyjasni

inga_zieba

nowa seria 28.04?
piąty sezon dopiero w kwietniu?

HowsAnnie

to chyba była mowa o kolejnych odcinkach serii nr 4.
Piąty sezon pewnie w październiku..

Radek_23

uff.. bo tyle to bym nie wytrzymała:D (maniaczka)

aneczka_89

Strasznie mi brakuje starego zespołu a szczególnie Chase’a):

użytkownik usunięty
panna_niesmiala

Zapraszam na nowe forum serialowe, na ktorym mozna podyskutowac z ludzmi miedzy innymi o Housie:) Jest tam tez baza seriali polskich jak i zagranicznych

www.serialeforever.fora.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones