PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 478 039
ocen
8,2 10 1 478039
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Może mi ktoś powiedzieć jednoznacznie czy dr.House to serial oparty na faktach czy nie?? pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Davy_Jones_2

Choroby są prawdziwe, a co tu może być bardziej oparte na faktach? Szpital, lekarze ... pozostałe wydarzenie nie.

ocenił(a) serial na 10
Davy_Jones_2

Dr House jest jak najbardziej fikcyjną postacią, stworzoną przez Davida Shore'a.

ocenił(a) serial na 10
Moonloop

miałam na myśli, że nie tylko Gregory House jest wymyślony ale cały scenariusz na którym jest oparty serial

Moonloop

Wyobrażacie sobie jakby to było oparte na faktach :D

ocenił(a) serial na 10
Ponik_Kolny

Dzisiaj kumpela mi pokazała swój opis choroby i pytała czy w ogóle coś rozumiem, stwierdziłam, że Dr House na pewno by rozumiał. Po czym weszła do gabinetu i wyszła po 2 minutach, ekspresowa wizyta za 100zł.

ocenił(a) serial na 7
Davy_Jones_2

Czytałam gdzieś, że scenariusz był pisany w oparciu o prawdziwe przypadki chorób, odnotowane w pewnym szpitalu w USA.

reesee

chodziło mi właśnie o te operacje i urazy. no to jest troche dziwne bo np. jak może chłop żyć bez połowy mózgu??!!

ocenił(a) serial na 7
Davy_Jones_2

Pewnie było pół na pół - troche "z życia", trochę wymyślone. Ale z tego, co wiem, nad prawidłowością ukazywanych w serialu przypadków czuwa sztab specjalistów, i jak dotąd dopatrzono się zaledwie kilku błędów, więc raczej i ten facet z połowa mózgu mógłby żyć:D:D

ocenił(a) serial na 10
Davy_Jones_2

Gdzies wczoraj przeczytałam nagłowek, ze koles prawie w ogole nie mial mozgu a jakos tam zyl, ale nie czytalam artykulu i szczerze mowiac nie pamietam gdzie sie znajdowal.

ocenił(a) serial na 10
JARA

Z kolei teraz Ja mam pytanie odnośnie odcinka w którym Chase całuje małą dziewczynke na jej prośbę - który to sezon i odcinek????

ocenił(a) serial na 10
Moonloop

właściwie ja tez chciałabym wiedziec ktory to odcinek

BeautifulSoul

Odcinek 2 drugiego sezonu, pozdrawiam :)

Davy_Jones_2

można największy przypadek utraty mózgu to 73 procent w wyniku wodogłowia i z powodu w.w. mózg został uszkodzony od środka zostało go resztki przy ścianach czaszki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones