PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 950
ocen
8,2 10 1 477950
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Wiekszosc seriali takich jak Dexter, Everwood czy Prison Break ogladalem z napisami, jako ze House'a praktycznie pierwszy sezon obejrzalem w TVP, zostalem juz z lektorem (obecnie ogladam 4 sezon z lektorem telewizji N)
Pytanie do fanow jaki house lepszy: z Lektorem czy z napisami?

ocenił(a) serial na 10
fiolek_89

Imho - tylko napisy!!
Jak pierwszy raz obejrzałam Housa w tv z lektorem to się poczułam jakbym dostała czymś ciężkim, serial traci i to sporo.

ocenił(a) serial na 10
fiolek_89

Moim zdaniem najlepsze są napisy. Bez względu na to czy oglądamy serial, film czy bajkę.

Lektor zagłusza nam głosy aktorów, a oni nim grają tak samo jak twarzą.

ocenił(a) serial na 10
Anushka_S

Oglądałem 1,2 i kawałek 3 z lektorem bo nie chciało mi się czytać. Teraz widzę że był to mój błąd, bo w oryginale o wiele lepiej to brzmi. Teraz oglądam tylko z napisami. Szkoda tylko że nie da rady oglądać z angielskimi bo za dużo tam medycznych terminów więc jak na mój przynajmniej poziom nie da rady :/

poodek

tylko napisy! z kolei jeśli miałabym wybierać między dubbingiem(w filmach) a lektorem to jednak wole lektora

Anushka_S

Też Fakt ! ale jak Płace i wiem ze był lektor to powinien być do wybrania, a nie na łatwiznę i po kosztach ....:(

fiolek_89

Dziekuje za posty, przekonaliscie mnie, dokoncze jeszcze 4 sezon z lektorem i 5 juz bede ogladal z napisami. Co do lektorow, telewizja N ma go naprawde na wysokim poziomie, jakby 5 sezon mieli juz gotowy to raczej bym z nimi zostal. Fakt dubbing jest beznadziejny (w 95% przypadkow)

ocenił(a) serial na 7
fiolek_89

Ja z konieczności ( wszystkie serie po raz pierwszy obejrzałam via internet) oglądałam Housa z napisami...chińskim. Teraz jednak kiedy mam już trzy sezony na płytach polecam przede wszystkim oglądanie z napisami angielskimi - wtedy łapie się najwięcej. Choć muszę przyznać że teraz już nawet język medyczny mi nie przeszkadza po angielsku - nauczyłam się tyle medycznego angielskiego ile na żadnych kursach :)

ocenił(a) serial na 10
kczajka007

Co racja to racja, ja też próbowałem z angielskimi, ale chcąc tłumaczyć te zwroty, nie znajdowałem ich w słowniku i ciężko było je znaleźć :/ gdybym miał jakiś porządny słownik to pewnie skusiłbym się oglądnąć wszystko jeszcze raz z angielskimi napisami :P Housa mogę oglądać 24/h :)

fiolek_89

Z tego co slyszalem, zeby zrozumiec wszystkie zarty czy wrednosci House'a :) nie wystarczy tylko swietna znajomosc angielskiego ale to co sie dzieje w danym czasie w stanach, stereotypy panujace tam itd.

ocenił(a) serial na 10
fiolek_89

Zdecydowanie wole oglądać seriale z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones