PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 478 039
ocen
8,2 10 1 478039
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

[spoiler ]Szkoda Kutnera

użytkownik usunięty

Czy ktoś wie dlaczego, go uśmiercili? Bardzo go lubiłem, a tu dzisiaj popełnił samobójstwo. ŻAL [*]

Porzucił serial by pracować dla Obamy. Kiedy o tym bylo napisane na filmwebie.

shoop

Dokładnie tutaj http://www.filmweb.pl/Lokaj+doktora+House%27a+wybra%C5%82+prac%C4%99+w+Bia%C5%82 ym+Domu,News,id=50596

no szkoda szkoda.....
fajna była jego postac taka pozytywna :)
wogóle był odjechany zespoł bez niego troche spustoszeje :(

dagmi

A jak popełnił samobójstwo? Niestety ominęłam początek odcinka ;/

użytkownik usunięty
margo_margit

zastrzelił się, ale House szuka w tym motywu zabójstwa

mnie też to ominęło..... Czy w nastepnych odcinkach będzie jeszcze coś wspomniane a propo jego samobojstwa? Wyjaśnią to?

claudia_dark

Hmm..., a wiedza dlaczego? Zostawił jakiś list pożegnalny?

ocenił(a) serial na 10

W następnym odcinku House zacznie widzieć Amber jako halucynacje. Okaże
się ona "tylną furtką" do umysłu Housa. Później na wieczorze kawalerskim
Chase'a House omal go nie zabije. House zdecyduje się iść do
psychiatryka i bum. Koniec 5 sezonu. :)

Mazik_3

To Chase się żeni? o_O

ocenił(a) serial na 10
margo_margit

No niby się żeni... ;p

użytkownik usunięty

W 2009 Zaczął robić kariere polityczną w administracji Baraka Obamy, jako Associate Director w Office of Public Engagement and Intergovernmental Affairs.

Smutne - wolałam go w filmie niż w polityce....

powinien zostać w aktorstwie wybitny może nie był ale był dobry....
a w polityce sie troche bedzie marnował
ale widocznie bardziej mu sie opłaca praca u Obamy ;D

ocenił(a) serial na 10
dagmi

[SPOOOOOOOOOOOOOILER]






i tera będzie afera z Amber - te odcinki co teraz będą i do końca sezonu a
już w ogóle fijnał sezonu to moje ulubione :D

ocenił(a) serial na 10

Drogi autorze tematu...
Spójrz na tytuł swojego topicu i odpowiedz sobie na pytanie: "Po kiego grzyba umieściłem tam ostrzeżenie przed spoilerem, skoro i tak wszystko zdradziłem?"
Radzę zapoznać się z klawiszem Enter podczas pisania postów ze spoilerami...

ocenił(a) serial na 9
Ni_ma

E tam, już tyle osób tutaj zdradziło, że Kutner popełni samobójstwo, że nie przejmowałbym się, pewnie i tak już wszyscy wiedzą :D - a ja z kolei sam, to sobie niechcący zdradziłem czytając o Housie na Wikipedii ;).

ocenił(a) serial na 10
grzegorz_021

Wszyscy, nie wszyscy... Gdybym ja się o tym dowiedziała z takiego ohydnego spoilera, to bym, kurcze, miała zepsuty cały sezon.
Trzeba po prostu uczyć takich miszczów, żeby nie psuli radości z oglądania innym... Ty dowiedziałeś się o tym fakcie przed obejrzeniem serialu z własnej winy, ale jak ktoś trochę "zacofany" w oglądaniu chce sobie poczytać trochę opinii innych internautów, wymienić poglądy, wchodzi i JEB - mega spoiler rzucony prosto w twarz.
Można się wkurzyć ;)

ocenił(a) serial na 9
Ni_ma

"Trzeba po prostu uczyć takich miszczów, żeby nie psuli radości z oglądania innym..."

No właśnie, trzeba zwracać takim osobom uwagę, i może na przyszłość napiszą Spoiler na jakiejś innej stronie Filmwebu porządnie.

Ja z kolei przez pewnien temat dowiedziałem się o śmierci Amber - inny od tego, bo tutaj autor przynajmniej napisał spoiler.

użytkownik usunięty

Dzięki za uwagę, na przyszłość będę pamiętał. Jak ktoś to przeczytał, a nie chciał to z całego serca przepraszam. Pamiętam że jakaś menda kiedyś zaspoilerowała śmierć Amber i nawet w temacie nie ostrzegła.

ocenił(a) serial na 10

Fajnie, że przyznałeś się do błędu i nie atakujesz.. To rzadkość, bo przeważnie obroną winnych jest rzucanie się innym do gardeł.

ocenił(a) serial na 10

weś aż trace chęć oglądania gdy sobie wyobraże ze w następną środe już nie będzie tego śmieszka płakałam cały wczorajszy odcinek.
WHY,WHY ?!?!

ocenił(a) serial na 9
mysuperherojoker

Też się popłakałam :( Kutner był super, moja ulubiona postać w nowym zespole House'a. Bez sensu.

salus_in_platone

jak dla mnie, to twórcy filmu zbyt nagle wbrowadzają zmiany. Pamiętam, że patrzyłam jak zszokowana, gdy "13" tak po prostu przespała się z kobietą. Zastanawiałam się "o co tu k#### chodzi". tak po prostu spada z nieba taka nowina. do tego to samobójstwo. Czy im chodzi o uatrakcyjnienie na gwałt akcji, czy utrzymanie oglądalności?
Co do przyszłych odcinków... Czeka nas kompletne science-fiction... Boje się, że w końcu zabraknie pomysłow i film zejdzie na psy...
ech...

seaGirl

Dr House trafił na Netflix, więc teraz znów jest to temat aktualny, dlatego odpowiadam na komentarz napisany 15 lat temu (sama jestem w szoku). Aktualnie zmagam się z depresją i podobnymi zaburzeniami. Ten serial o dziwo mi pomaga. Właśnie ta ciągła zmienność uświadomiła mi, że takie jest życie i nie ma w tym nic złego. U mnie ciągła zmienność rzeczywistości i to, że zdążę się do czegoś przywiązać i zaraz jest inaczej powodowała dużo bólu, a nie tylko w moim życiu tak jest. Podobnie z chorobami odkrywanymi w serialu. Niektóre sprawiają, że pacjentom będzie się żyło trudniej niż przeciętnemu człowiekowi ale i tak warto żyć. Wiem, że serial to fikcja, ale jednak oparta na prawdziwym życiu i prawdziwych problemach. Co do śmierci Kutnera, uważam, że w świetny sposób wykorzystali okazję, że bohater odchodzi z serialu. Poruszyli ważny problem, a postać Kutnera była do tego bardzo dobra. Nikt nie spodziewał się, że ma problemy bo był luzakiem który sprawiał wrażenie pogodzonego z tym jakie jest życie. Miałam koleżankę, która też sprawiała takie wrażenie, i kiedy dowiedziałam się o jej samobójstwie byłam w szoku, nie spodziewałam się, że tak cierpiała…

użytkownik usunięty

No,odszedł z serialu (nawet go nie pokazali! Tylko nogi) Normalnie się pobeczałam!!! :...(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones