Rob MorrowI

Robert Alan Morrow

7,5
1 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Morrow

Nie rozumiem czemu nie zrobił kariery na miarę np. Toma Cruisa... Na pewno nie jest gorszym aktorem, a przy okazji super przystojnym!!!

ida_mey

Ja też nie rozumiem...Chyba po prostu nie miał szczęścia:/ Ale przystojny jest, to fakt:)

emy_ly

noooo... juz w przystanku alaska mi sie podobal... masakryczne jest to, ze niekiedy przypominal mi z wygladu mojego ojca...

mayka_og

no to przystojnego masz ojca:) Ja też w Przystanku zwróciłam na niego uwagę...a a właściwie na jego uśmiech:D

emy_ly

Ahh, i tak jest najpiękniejszy jak myśli i mruży oczka... :) Kjut, normalnie :P

ida_mey

Bo on jest hmmm... 'normalny' a Tom zwrócił na siebie uwagę wszystkich swoim nieprzeciętnym wzrostem;P

ida_mey

Ja też się nad tym zastanawiałem. W sumie nie jest gorszym aktorem od takiego np. Cruise`a czy Damona, a już na pewno dużo lepszy od Afflecka. Kolejny przykład aktora, którego Hollywood nie chciało przyjąć do swojej wielkiej, bogatej rodziny. Tak bywa.

ida_mey

podpisuje sie pod tym obiema rekami!
ja tez nie wiem czemu sie tak stalo, zwlaszcza po takim swietnym poczatku jak "private resort"... a Johnemu sie udało tak wielka kariere zrobic, szkoda ze Robowi nie.
przewrotny show business...

ida_mey

co do wzrostu, to Cruise ma raptem 1.70 cm, a Morrow 1,74... to 4 cm, robią aż tak WIELKĄ różnicę? O.o

miss_impatience

widać, że jesteś jeszcze niezbyt doświadczoną kobietą :D

vanilla161

:D aż się głośno zaśmiałam i się oplułam :D

Morenita

czy to aby z pewnością ślina była xD

ida_mey

tak dla uproszczenia ma 178 cm a poza tym jest cudowny :) pokochalam go od pierwszego odcinka wzoru. swiata poza nim nie widze!!!

sweetgirl_fw

Popieram popieram, cudowny, niestety niedoceniony aktor :( I ma w sobie "to coś"..

pozdrawiam fanki Roba :)

stonka129

Facet dość,dość.

ida_mey

Nie zrobił "kariery" bo to 3 liga nadaje się tylko do seriali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones